Zobacz jak pracujemy - nasz blog firmowy

Remont kompleksowy mieszkania na ulicy Lwowskiej w Warszawie

Remont kompleksowy mieszkania na ulicy Lwowskiej w Warszawie

Rozpoczęliśmy remont kompleksowy mieszkania na ulicy Lwowskiej w Warszawie. Na początek kilka zdjęć z rozpoczęcia przez nas prac. Prawidłowo wykonane prace remontowe mogą całkowicie odmienić wnętrze. Dzięki profesjonalnemu wykonaniu przez nas prac, mieszkanie zyska nowy, piękny wygląd i funkcjonalność, a jego wartość mocno wzrośnie. Co dotychczas zrobiliśmy?

Skuliśmy stare tynki - to pierwszy etap remontu, który pozwala nam na ocenę stanu technicznego i przygotowanie powierzchni do dalszych prac. W tym przypadku, skucie tynków zostało wykonane precyzyjnie i starannie, bez uszkodzenia elementów konstrukcyjnych budynku.
Wymieniliśmy instalacje elektryczną i wodną - jest to inwestycja, która zapewni bezpieczeństwo i komfort użytkowania mieszkania. Instalacje elektryczne i wodne zostały wymienione na nowe, zgodne z aktualnymi normami bezpieczeństwa.
Postawiliśmy kilka ścianek działowych które są sposobem na wydzielenie przestrzeni w mieszkaniu i stworzenie funkcjonalnych pomieszczeń. W tym przypadku, ścianki działowe zostały postawione zgodnie z projektem, zapewniając odpowiednią izolację akustyczną i termiczną.
Czeka nas jeszcze ogrom prac, ale będziemy się Wam chwalić postępami. Z każdym dniem mieszkanie będzie nabierać piękna i charakteru.

Też chcecie mieć tak profesjonalnie i terminowo wykonany remont? Dzwońcie do nas lub piszcie, my go dla Was wykonamy.
Kliknij aby powiększyć zdjęcie
Pełną galerię zdjęć na których zobaczysz jak wyglądało mieszkanie przed i po remoncie możesz obejrzeć w zakłądce GALERIA.

Kontakt

Szukasz firmy remontowej?
Właśnie znalazłeś!!!
Skontaktuj się z nami

wyremontowani.com

Kompleksowe usługi
remontowo-budowlane

Warszawa Białołęka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki

Firma

WYREMONTOWANI.COM
ul. Bastionowa 23/29, Janówek Pierwszy
05-124 Skrzeszew
NIP:5311712633
REGON:520209163

kontakt@wyremontowani.com
+ 48 609 317 700

© 2021, wyremonntowani.com Projekt i wdrożenie: al-tair