Zobacz jak pracujemy - nasz blog firmowy

A jednak glazura?

A jednak glazura?

Musimy przyznać, że dość szerokim echem odbił się wśród was nasz post o tapetowaniu łazienek. Okazuje się, że w dyskusji prym wiodą zwolennicy kafelkowania.

Podają całą masę argumentów za tym, że łazienka powinna być w całości w glazurze. Jakie zapytacie. A na przykład takie, że łazienkową glazurę łatwiej jest utrzymać w czystości, że jest odporna na wilgoć, że można spokojnie chlapać pod prysznicem a nawet po całej łazience, jeśli ktoś ma taką fantazję, że można ją bez stresu szorować, że nawet jak się dziubnie przy wnoszeniu mebli czy pralki, to nie zostanie ślad itd. itp.

Pamiętajcie, że my wam tylko podpowiadamy, a wyboru dokonujecie wy. Dzisiaj pomysł na łazienki dla zwolenników kafelkowanie – zerknijcie na zdjęcia. Po pierwsze – biało to nie znaczy nudno. Możecie użyć w swojej łazience wyłącznie białych płytek, ale pokusić się o różne faktury. Możecie zestawić na przykład gładkie białe płytki z białymi tłoczonymi w dowolny wzór geometryczny, do tego dobrze sprawdzi się czarno – biała podłoga. Po drugie – marmur ciągle w modzie.

Fajnym pomysłem na łazienkę dowolnej wielkości są płyty ścienne imitujące naturalny kamień, zwłaszcza marmur. To jest rozwiązanie, które co jakiś czas powraca w trendach modowych, więc jest na tyle uniwersalne, że może w waszej łazience przetrwać lata i ciągle być na czasie. Pooglądajcie zatem zdjęcia z naszych ostatnich realizacji i pomyślcie jaka ma być wasza łazienka. My na pewno pomożemy wam w wykonaniu każdego projektu.

Obejrzyj galerię zdjęć
(kliknij aby powiększyć)

Kontakt

Szukasz firmy remontowej?
Właśnie znalazłeś!!!
Skontaktuj się z nami

wyremontowani.com

Kompleksowe usługi
remontowo-budowlane

Warszawa Białołęka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki

Firma

Wyremontowani.com Michał Hartlep
ul. Bastionowa 23/29, Janówek Pierwszy
05-124 Skrzeszew
NIP:531-162-04-05

© 2021, wyremonntowani.com
Projekt i wdrożenie: al-tair