Zobacz jak pracujemy - nasz blog firmowy

Remont mieszkania w Twierdzy  - już niedługo finał prac

Remont mieszkania w Twierdzy - postęp prac

Następny tydzień pracy przy remoncie mieszkania w Modlinie Twierdzy minął nie wiadomo kiedy. Planujemy cały remont zakończyć w przyszłym tygodniu, jeżeli nic nieprzewidzianego się nie wydarzy to się uda. A co zrobiliśmy w tym tygodniu? Gipsowanie ścian zakończone, więc mogliśmy przystąpić do szlifowania niedoskonałości. Dzięki mocnej lampie ledowej żadna nierówność czy rysa nie ma szans aby pozostała.

Remont mieszkania w Twierdzy - postęp prac

Remont mieszkania w Twierdzy - postęp prac

W tym tygodniu mieliśmy ambitny plan do wykonania ale udało się go w całości wykonać. Skończyliśmy w całości układanie instalacji elektrycznych we wszystkich pomieszczeniach, puszki podtynkowe wszystkie zostały zamontowane, instalacja sprawdzona i nie ma przerw czy niezgodności. Po położeniu płyt GK ciężko by było robić poprawki. W łazience zamontowaliśmy grzejnik, rurę wentylacyjną oraz zostały położone płytki na podłodze. Klienci wybrali rozmiar 60x60 cm.

Następny tydzień naszych zmagań z remontem mieszkania w Modlinie Twierdzy za nami

Następny tydzień naszych zmagań z remontem mieszkania w Modlinie Twierdzy za nami

Następny tydzień naszych zmagań z remontem mieszkania w Modlinie Twierdzy za nami. Nie działamy chaotycznie tylko mamy precyzyjnie określony plan pracy na każdy dzień oraz dokładnie rozpisane wszystkie etapy prac. Wylewki samopoziomujące które wykonaliśmy w zeszły piątek przez weekend związały i możemy się już poruszać w tych pomieszczeniach. Co udało nam się wykonać w tym tygodniu? Przede wszystkim położyliśmy praktycznie wszystkie płyty gipsowo-kartonowe zarówno w pokojach jak i w toalecie i łazience.

Nowy remont mieszkania - Modlin Twierdza - Etap płyty GK i wylewki na podłogach

Remont mieszkania Modlin Twierdza - Etap płyty GK i wylewki na podłogach

Dziś naszej fotorelacji z remontu mieszkania w Modlinie Twierdzy ciąg dalszy. Co zostało zrobione i na jakim jesteśmy obecnie etapie prac? Montujemy stelaże na sufitach pod płyty gipsowo-kartonowe, zrobione są już otwory pod oświetlenie sufitowe, instalacja oczywiście została wcześniej przygotowana :) Postawiliśmy ściankę działową do łazienki, w łazience oczywiście na ścianach będą płyty gipsowo-kartonowe wodoodporne. W pokojach na ścianach pojawiły się też płyty GK.

Nowy remont mieszkania - Modlin Twierdza - Etap instalacji elektrycznej

Nowy remont mieszkania - Modlin Twierdza - Etap instalacji elektrycznej

Kilka dni temu widzieliście zdjęcia z początkowego etapu naszego nowego projektu, dziś mamy dla Was następną porcję zdjęć z postępu prac. Jesteśmy po etapie bruzdowania ścian i kompleksowej wymiany instalacji elektrycznej w całym mieszkaniu. Aby poprawnie wykonać instalację musieliśmy oczywiście wszystko wykonać zgodnie z projektem według oczekiwań klientów. Ze starej instalacji elektrycznej nic nie zostało, wszystko wymieniamy kompleksowo, od skrzynki bezpiecznikowej w lokalu po gniazdka ścienne.

Nowy remont mieszkania - Modlin Twierdza

Nowy remont mieszkania - Modlin Twierdza

Dziś mamy dla Was zdjęcia z nowego projektu, tym razem jesteśmy w Modlinie Twierdzy. Wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać po ścianach budynku w bloku z początku lat osiemdziesiątych. W dziwny i niezrozumiały sposób położone instalacje elektryczne wymagają od nas bardzo dużej precyzji i uwagi. Nie wiadomo gdzie może pojawić się zbłąkany przewód i nieszczęście gotowe.

Remont małej łazienki w bloku z lat 70-tych

Remont małej łazienki w bloku z lat 70-tych

I nowe małe zlecenie w realizacji :) Dzisiaj pracujemy nad remontem bardzo małej łazienki w starym budownictwie z lat 70-tych w Warszawie. Zdjęć przed realizacją nie wrzucamy, bo uwierzcie nam, że naprawdę nic ciekawego nie było do zaprezentowania. Jesteśmy na etapie początkowym remontu, zaczęliśmy oczywiście od izolacji ścian i podłogi - przecież to łazienka i będzie sporo wilgoci która oczywiście mogłaby się wchłonąć w ściany.

Cały 2023 rok minął w oka mgnieniu...

Cały 2023 rok minął w oka mgnieniu...

Cały 2023 rok minął w oka mgnieniu... A my nie zwalniamy tempa w naszej pracy i już lada moment mamy dla Was nowe metamorfozy mieszkań i domów. W poprzednim roku pokazywaliśmy Wam mnóstwo propozycji aranżacji łazienek, pokojów i innych pomieszczeń. Mogliście zobaczyć jak ze starych mieszkań które nie były remontowane czasami od lat 70-tych można przywrócić im świetność i tchnąć nutę nowoczesności..

Następna ciekawa łazienka gotowa

Następna ciekawa łazienka gotowa

Następna ciekawa łazienka gotowa. Klient miał bardzo ciekawy pomysł na swoją łazienkę, wybrał płytki ścienne z imitacją jak nam się wydaje agatów. Do tego armatura w kolorze złota, krany, wylewka w umywalce. Złotego koloru nie mogło zabraknąć na wyłącznikach światła czy też okuciach szafki łazienkowej.

Metamorfoza łazienki na Lawendowie

Metamorfoza łazienki na Lawendowie

W ostatnim czasie trafiają nam się remonty starych mieszkań w Warszawie, dziś chcemy pochwalić się skończoną nową metamorfozą łazienki przy ulicy Berensona na warszawskim Lewandowie. Zastany stan przed remontem... no cóż nie wyglądał zachęcająco, ale po pracach z naszym projektantem uzyskany efekt robi piorunujące wrażenie.

Remont mieszkania w kamienicy na Lwowskiej

Remont mieszkania w kamienicy na Lwowskiej

Dzisiaj trochę surowych zdjęć z postępów prac w mieszkaniu w kamienicy przy ulicy Lwowskiej z Warszawy - 20 Listopada wrzuciliśmy zdjęcia z początków prac. Obecnie jesteśmy na etapie kładzenia płyt gipsowo-kartonowych. W łazience oczywiście kładziemy płyty wodoodporne - możecie je rozpoznać po zielonym kolorze. Praktycznie wszystkie powierzchnie już są wykończone płytami, krawędzie zabezpieczone i zaszpachlowane.

Remont mieszkania na Warszawskiej Pradze

Remont mieszkania na Warszawskiej Pradze

Dziś zabieramy Was na Warszawską Pragę na ulicę Linneusza. Remont mieszkania był zadaniem wymagającym, ale zrealizowaliśmy je z sukcesem. Mieszkanie było w stanie wymagającym remontu generalnego. Potrzebna była wymiana instalacji elektrycznej, wodnej i kanalizacyjnej. Wymieniliśmy również grzejniki ze starych żeberkowych na nowoczesne aluminiowe. Ważnym elementem remontu była wymiana podłóg. W salonie i na przedpokoju położyliśmy panele, a w kuchni i w łazience gres.

Kontakt

Szukasz firmy remontowej?
Właśnie znalazłeś!!!
Skontaktuj się z nami

wyremontowani.com

Kompleksowe usługi
remontowo-budowlane

Warszawa Białołęka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki

Firma

WYREMONTOWANI.COM
ul. Bastionowa 23/29, Janówek Pierwszy
05-124 Skrzeszew
NIP:5311712633
REGON:520209163

kontakt@wyremontowani.com
+ 48 609 317 700

© 2021, wyremonntowani.com Projekt i wdrożenie: al-tair