Zobacz jak pracujemy - nasz blog firmowy

Marzysz o łazience jak z katalogu? Zaufaj nam!

Marzysz o łazience jak z katalogu? Zaufaj nam!

Marzysz o łazience, która będzie nie tylko funkcjonalna, ale również estetyczna i dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb? Z naszą firmą możesz to osiągnąć! Specjalizujemy się w kompleksowych usługach remontowo-wykończeniowych łazienek, oferując szeroki zakres usług od projektu po realizację.

Finał remontu mieszkania na Pileckiego

Finał remontu mieszkania na Pileckiego

Pod koniec maja prezentowaliśmy Wam postęp prac przy wykańczaniu łazienki u klienta na ulicy Pileckiego w Nowym Dworze. Dziś mamy dla Was coś więcej - zdjęcia z końca remontu. Można się wprowadzać!

Nie masz pomysłu na wykończenie mieszkania? Zdaj się na naszego projektanta!

Nie masz pomysłu na wykończenie mieszkania? Zdaj się na naszego projektanta!

Nowe mieszkanie lub dom kupione, cieszysz się, że w końcu udało się odebrać klucze, tylko teraz pojawia się mnóstwo pomysłów w głowie, jak to wszystko wykończyć? Jakie kolory na ścianach? Jakie płytki, gresy, panele, kabina prysznicowa? Przecież Ty jesteś fachowcem w swojej dziedzinie, nie znasz się na projektowaniu i nie chcesz popełnić błędów. Spotkaj się z naszym projektantem - to będzie najbardziej rozsądne rozwiązanie..

Następny remont łazienki - dzisiaj remont w Wieliszewie

Następny remont łazienki - dzisiaj remont w Wieliszewie

Wieliszew to do niedawna mała miejscowość blisko Zalewu Zegrzyńskiego, ktoś kto dawno nie przejeżdżał przez tą miejscowość to będzie mocno zaskoczony jak mocno w ostatnich latach przybyło tam domów jednorodzinnych i bloków. A gdzie są nowe mieszkania i domy to oczywiście nie może zabraknąć naszych niezawodnych ekip remontowo-wykończeniowych wyremontowani.com.

Nasza nowa specjalizacja - klimatyzacja i wentylacja

Nasza nowa specjalizacja - klimatyzacja i wentylacja

Powoli staramy się rozszerzać naszą działalność remontowo-wykończeniową o nowe zakresy prac. W ostatnim okresie mieliśmy mnóstwo zapytań czy zakładamy też klimatyzację, do tej pory niestety musieliśmy odmawiać, gdyż nie mieliśmy wiedzy i mocy przerobowych. Ale nie chcemy zostawiać naszych klientów bez pomocy i od niedawna nasze portfolio realizowanych prac powiększyliśmy właśnie o systemy klimatyzacji.

Wykańczamy mały drewniany domek

Wykańczamy mały drewniany domek

Dzisiaj mamy dla Was małą odmianę od remontów mieszkań, łazienek i domów - wykańczamy mały drewniany domek wypoczynkowy w miejscowości Łacha. Dla nas też jest to pewna odmiana gdyż tu pracujemy więcej z drewnem i warunki pracy nie ukrywamy są bardzo komfortowe - cisza i spokój lasu może rozleniwić, ale nie dajemy się i pracujemy szybko i precyzyjnie.

Nie masz pomysłu na łazienkę? Zobacz nasze wizualizacje

Nie masz pomysłu na łazienkę? Zobacz nasze wizualizacje

W dzisiejszych czasach przy tak ogromnym wyborze materiałów można bardzo łatwo stracić mnóstwo czasu na poszukiwania i przeglądanie inspiracji. Tylko czasami okazuje się, że to co nam się podoba do naszej łazienki w żaden sposób nie pasuje. Mamy dla Was rozwiązanie - bezpłatna wizualizacja od naszych projektantów.

Nowa łazienka na Pileckiego w Nowym Dworze Mazowieckim

Nowa łazienka na Pileckiego w Nowym Dworze Mazowieckim

W Nowym Dworze Mazowieckim powstaje bardzo dużo nowoczesnych osiedli. Nas to oczywiście bardzo cieszy gdyż mamy w związku z tym sporo klientów którzy chcą wykończyć swoje mieszkania które są w stanie deweloperskim. Wolimy takie mieszkania niż remonty w starym budownictwie. Dlaczego? Wiemy co możemy zastać i nie spotkają nas jakieś niemiłe niespodzianki w ścianach czy w instalacjach.

Gładzie gipsowe, ścianki i zabudowy z gips-kartonu jakie mają zalety?

Gładzie gipsowe, ścianki i zabudowy z gips-kartonu jakie mają zalety?

Wykonywanie gładzi, ścianek działowych i zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych (inaczej znanych jako gipsokarton lub GK) to kluczowe aspekty wielu projektów budowlanych i remontowych. Dzięki płytom gipsowo-kartonowym, ściany będą równe i gładkie i co bardzo ważne w akceptowalnej cenie.. Specjalizujemy się w kompleksowych remontach i pracach wykończeniowych w tym w montażu płyt gipsowo-kartonowych i gładzi.

Ruskowy Bród - wykańczamy łazienki

Ruskowy Bród - wykańczamy łazienki

Niedawno pokazywaliśmy Wam postępy prac z remontu domu w Warszawie przy ulicy Ruskowy Bród. Dziś mamy dla Was następną porcję zdjęć z tej lokalizacji. Zajęliśmy się wykończeniem dwóch łazienek: jedna z wanną a druga z otwartą kabiną prysznicową. Różnią się diametralnie wykończeniem ścian. W jednej płytki w tonacji biało-zielonej, a w drugiej w popularnym połączeniu białego z czarnym.

Finał prac z  łazienkami przy ulicy Narwik

Finał prac z łazienkami przy ulicy Narwik

Działamy w wielu miejscach jednocześnie i czasami mamy problem co Wam pokazać z naszych postępów prac remontowych w danym tygodniu. Dziś postanowiliśmy pokazać Wam praktycznie finał prac z kompleksowego remontu dwóch łazienek.

Remont domu w Modlinie - następny tydzień prac

Remont domu w Modlinie - następny tydzień prac

I znowu tydzień pracy minął nie wiadomo kiedy, pogoda za oknem zrobiła się lekko zimowa, ale na szczęście prace remontowe które aktualnie wykonujemy nie wymagają wyższych temperatur i nie opóźniają naszych prac. W tym tygodniu zajęliśmy się docieplaniem sufitów, kładzeniem płyt gipsowo-kartonowych oraz rozłożeniem instalacji do ogrzewania podłogowego.

Kontakt

Szukasz firmy remontowej?
Właśnie znalazłeś!!!
Skontaktuj się z nami

wyremontowani.com

Kompleksowe usługi
remontowo-budowlane

Warszawa Białołęka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki

Firma

WYREMONTOWANI.COM
ul. Bastionowa 23/29, Janówek Pierwszy
05-124 Skrzeszew
NIP:5311712633
REGON:520209163

kontakt@wyremontowani.com
+ 48 609 317 700

© 2021, wyremonntowani.com Projekt i wdrożenie: al-tair