Zobacz jak pracujemy - nasz blog firmowy

Skąd się wzięły tak dzisiaj popularne i niezbędne w domu pomieszczenia jak łazienki?

Skąd się wzięły tak dzisiaj popularne i niezbędne w domu pomieszczenia jak łazienki?

Skąd się wzięły tak dzisiaj popularne i niezbędne w domu pomieszczenia jak łazienki? Pierwowzory współczesnych łazienek pojawiły się już w pierwszym tysiącleciu p.n.e. Chociaż ciężko dziś wyobrazić sobie bez niej codziennie funkcjonowanie, jeszcze kilkadziesiąt lat temu łazienka w domu była luksusem, na który mogli pozwolić sobie jedynie najbogatsi.

Inwestycja

Inwestycja

Czasy mamy takie, że trudno znaleźć sposób na zainwestowanie pieniędzy w taki sposób, żeby nie traciły na wartości. Sprawdzaliście ostatnio jaką mamy w kraju inflację? Od lat wiadomo, że najlepsze ulokowanie naszych oszczędności to ziemia i nieruchomości, więc boom na rynku mieszkaniowym trwa.

Magia

Magia

Pewnie każdy z was – przynajmniej raz w życiu – marzył o posiadaniu magicznej różdżki, która pomogłaby mu przekształcić rzeczywistość w tę bardziej pożądaną od obecnej. Być może marzyliście, żeby zostać najbardziej znanym czarodziejem dwudziestego czy też dwudziestego pierwszego wieku, chociaż tę funkcję pełni już zdecydowanie Harry Potter.

Znana od dwudziestu dwóch wieków, a nadal modna

Znana od dwudziestu dwóch wieków, a nadal modna

Chcesz się czuć w swoim mieszkaniu jak w postindustrialnym lofcie albo jak w zabytkowej starej kamienicy? A może cenisz sobie styl rustykalny? A może jesteś zwolennikiem eklektycznego połączenia wszystkich tych trendów.

Parapetówka

Parapetówka

Wasz przyjaciel w zeszłym roku kupił sobie nowe mieszkanie, zrobił imprezę na osiedliny, taka była parapetówka, że jeszcze wszyscy o niej gadają. Co prawda zaraz po musiał robić remont, no ale przecież wiadomo z czym parapetówki się łączą.

Modne beże

Modne beże

Wiecie, że istnieje na Ziemi takie miejsce, w którym możecie się dowiedzieć jaka powinna być wasza łazienka w kolejnym sezonie?

co zrobić z łazienką?

Co zrobić z łazienką?

Czwarty odcinek naszego mini serialu mógłby nosić tytuł „ Co zrobić z niewielką łazienką”. To wszak takie pomieszczenie gdzie ma być funkcjonalnie, ładnie i łatwo, ale nie nudno. Przedstawiamy wam nasz pomysł na niebanalne wykończenie łazienki, w której -jak widać na zdjęciach - jest obudowana wanna.

Wyremontowani mini serial odcinek 3.

Wyremontowani mini serial odcinek 3.

Odcinek trzeci – wykład o estetyce. Co to takiego estetyka? Cóż. Pojmowana jako dyscyplina filozoficzna jest wiedzą o przedmiotach pięknych i przeżyciach z nimi związanych, potraktowana zaś jako oddzielna nauka — jest ogólną teorią sztuki. Człowiek lubi obcować z rzeczami ładnymi, zwracamy uwagę na szczegóły, które komponują się w całość i dają to ostateczne wrażenie, które powoduje, że coś nam się podoba, albo gdzieś czujemy się dobrze.

Wyremontowani mini serial odcinek 2.

Wyremontowani mini serial odcinek 2.

Dzisiaj przychodzimy do was z drugim odcinkiem naszego mini serialu. Na dzień dobry mamy do was pytanie – jaki nadać mu tytuł? Bo u nas to różnie bywa, albo nam brakuje pomysłów albo mamy ich nadmiar i nie możemy w tej kwestii dojść do porozumienia, potrzebne nam wsparcie.

Wyremontowani mini serial odcinek 1

Wyremontowani mini serial odcinek 1

Widzieliście „ Gambit królowej” albo „ The Spy”? To polecane przez wielu mini seriale na Netflix. Mini serial to rodzaj serialu telewizyjnego o niewielkiej liczbie odcinków. Obejmuje zwykle konkretną fabułę, z wyraźnie zaplanowanym początkiem, przebiegiem i końcem, której nie dałoby się opowiedzieć w ciągu dwugodzinnego filmu fabularnego.

Kontakt

Szukasz firmy remontowej?
Właśnie znalazłeś!!!
Skontaktuj się z nami

wyremontowani.com

Kompleksowe usługi
remontowo-budowlane

Warszawa Białołęka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki

Firma

Wyremontowani.com Michał Hartlep
ul. Bastionowa 23/29, Janówek Pierwszy
05-124 Skrzeszew
NIP:531-162-04-05

© 2021, wyremonntowani.com
Projekt i wdrożenie: al-tair