Zobacz jak pracujemy - nasz blog firmowy

Remont łazienki w Nadarzynie

Remont łazienki w Nadarzynie

Nasz zasięg działania z remontami ostatnio się powiększył. Jesteśmy dziś w Nadarzynie, a to tylko dlatego, że nasi zadowoleni klienci polecają nasze usługi gdyż są zadowoleni - no cóż, musimy się trochę pochwalić. ale renomę solidnej firmy remontowej tworzy się dzięki ciężkiej pracy, dokładności i sumienności i oczywiście wymaga to bardzo dużo czasu.

Wracamy do Modlina z remontem

Wracamy do Modlina z remontem

Dziś mamy dla Was zdjęcia z początkowego etapu remontu domu jednorodzinnego w Modlinie przy ulicy o bardzo pachnącej nazwie - Aleja róż. Początkowy etap prac remontowych nigdy nie jest zachwycający wizualnie, ale aby coś było piękne i funkcjonalne najpierw trzeba trochę poniszczyć.

Nowy projekt na warszawskiej Białołęce

Nowy projekt na warszawskiej Białołęce

Ruskowy Bród, czyli ulica na warszawskiej Białołęce, do 1977 roku była to podwarszawska wieś, teraz jest to jedna z bardzo dynamicznie rozbudowujących się dzielnic. Dużo się buduje i remontuje, więc nasza obecność jako ekipy remontowej jest po prostu nieodzowna.

Duże płytki to wcale nie szybsza praca

Duże płytki to wcale nie szybsza praca

Minął następny tydzień naszej pracy przy remontach. W tym tygodniu czekało nas wyzwanie w postaci dużych płytek o wymiarze 60x120 cm. Zanim taką płytkę dotniemy trzy razy sprawdzamy wymiary i dopasowanie, złe docięcie i mamy spore straty. Nie wiem czy wiecie ale powierzchniowo jedna taka płytka to jak 8 płytek 30x30cm!!!. Jedną z zalet takich dużych płytek ściennych jest to, że szybko widać postęp prac, jedna taka płytka to przecież 0,72 mkw!.
Remont łazienki na warszawskim Solcu

Remont łazienki na warszawskim Solcu

Dziś chcemy pochwalić się naszą ostatnią realizacją. Tym razem zabieramy Was do Warszawy na ulicę Fabryczną. Każdy kto jechał Trasą łazienkowską na pewno kojarzy wieżowce które widać od Wisły po prawej stronie. Mają już swoje lata i wiele mieszkań wymaga już remontów, Dlatego też my się tam pojawiliśmy. Zaczynamy remont łazienki na warszawskim Solcu.

Remont mieszkania w Pruszkowie

Remont mieszkania w Pruszkowie

Ten tydzień jedna z naszych ekip spędziła w Pruszkowie. Klient zlecił nam kompleksowy remont pomieszczeń. A co wchodziło w zakres prac i co w tym tygodniu wykonaliśmy? Przeczytajcie opis wykonanych prac i zobaczcie galerię zdjęć z przeprowadzanego remontu mieszkania.

Remont mieszkania w Twierdzy  - końcowe poprawki

Remont mieszkania w Twierdzy - końcowe poprawki

Dziś kończymy nasze prace w mieszkaniu w Modlinie Twierdzy. Zostało nam do wykonania kilka drobnych prac takich jak uzupełnienie kilku płytek w łazience, silikony, fugi, pomalowanie miejsc w których ukryły się jakieś chochliki typu rysa czy zabrudzenie. Dziś chcemy Wam pokazać efekty naszej ciężkiej kilkutygodniowej pracy i ciekawe rozwiązania.

Remont mieszkania w Twierdzy  - już niedługo finał prac

Remont mieszkania w Twierdzy - postęp prac

Następny tydzień pracy przy remoncie mieszkania w Modlinie Twierdzy minął nie wiadomo kiedy. Planujemy cały remont zakończyć w przyszłym tygodniu, jeżeli nic nieprzewidzianego się nie wydarzy to się uda. A co zrobiliśmy w tym tygodniu? Gipsowanie ścian zakończone, więc mogliśmy przystąpić do szlifowania niedoskonałości. Dzięki mocnej lampie ledowej żadna nierówność czy rysa nie ma szans aby pozostała.

Remont mieszkania w Twierdzy - postęp prac

Remont mieszkania w Twierdzy - postęp prac

W tym tygodniu mieliśmy ambitny plan do wykonania ale udało się go w całości wykonać. Skończyliśmy w całości układanie instalacji elektrycznych we wszystkich pomieszczeniach, puszki podtynkowe wszystkie zostały zamontowane, instalacja sprawdzona i nie ma przerw czy niezgodności. Po położeniu płyt GK ciężko by było robić poprawki. W łazience zamontowaliśmy grzejnik, rurę wentylacyjną oraz zostały położone płytki na podłodze. Klienci wybrali rozmiar 60x60 cm.

Następny tydzień naszych zmagań z remontem mieszkania w Modlinie Twierdzy za nami

Następny tydzień naszych zmagań z remontem mieszkania w Modlinie Twierdzy za nami

Następny tydzień naszych zmagań z remontem mieszkania w Modlinie Twierdzy za nami. Nie działamy chaotycznie tylko mamy precyzyjnie określony plan pracy na każdy dzień oraz dokładnie rozpisane wszystkie etapy prac. Wylewki samopoziomujące które wykonaliśmy w zeszły piątek przez weekend związały i możemy się już poruszać w tych pomieszczeniach. Co udało nam się wykonać w tym tygodniu? Przede wszystkim położyliśmy praktycznie wszystkie płyty gipsowo-kartonowe zarówno w pokojach jak i w toalecie i łazience.

Nowy remont mieszkania - Modlin Twierdza - Etap płyty GK i wylewki na podłogach

Remont mieszkania Modlin Twierdza - Etap płyty GK i wylewki na podłogach

Dziś naszej fotorelacji z remontu mieszkania w Modlinie Twierdzy ciąg dalszy. Co zostało zrobione i na jakim jesteśmy obecnie etapie prac? Montujemy stelaże na sufitach pod płyty gipsowo-kartonowe, zrobione są już otwory pod oświetlenie sufitowe, instalacja oczywiście została wcześniej przygotowana :) Postawiliśmy ściankę działową do łazienki, w łazience oczywiście na ścianach będą płyty gipsowo-kartonowe wodoodporne. W pokojach na ścianach pojawiły się też płyty GK.

Nowy remont mieszkania - Modlin Twierdza - Etap instalacji elektrycznej

Nowy remont mieszkania - Modlin Twierdza - Etap instalacji elektrycznej

Kilka dni temu widzieliście zdjęcia z początkowego etapu naszego nowego projektu, dziś mamy dla Was następną porcję zdjęć z postępu prac. Jesteśmy po etapie bruzdowania ścian i kompleksowej wymiany instalacji elektrycznej w całym mieszkaniu. Aby poprawnie wykonać instalację musieliśmy oczywiście wszystko wykonać zgodnie z projektem według oczekiwań klientów. Ze starej instalacji elektrycznej nic nie zostało, wszystko wymieniamy kompleksowo, od skrzynki bezpiecznikowej w lokalu po gniazdka ścienne.

Kontakt

Szukasz firmy remontowej?
Właśnie znalazłeś!!!
Skontaktuj się z nami

wyremontowani.com

Kompleksowe usługi
remontowo-budowlane

Warszawa Białołęka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki

Firma

WYREMONTOWANI.COM
ul. Bastionowa 23/29, Janówek Pierwszy
05-124 Skrzeszew
NIP:5311712633
REGON:520209163

kontakt@wyremontowani.com
+ 48 609 317 700

© 2021, wyremonntowani.com Projekt i wdrożenie: al-tair