W końcu udało nam się zakończyć prace z remontem w Pruszkowie.
Mimo, że lokal nieduży to pracy było sporo. Przede wszystkim do wykonania była antresola obudowana płytami gipsowo-kartonowymi, do tego montaż schodów metalowych i barierki.
Na ścianach położyliśmy cegłę rozbiórkową która jest została docięta na odpowiedni grubość. Ciekawie wyszły lampy podwieszane oraz na antresoli oraz pod nią instalacja oświetleniowa z czarnego przewodu - taki trochę industrialny styl.
Wykończyliśmy też łazienkę, nie jest może obszerna, ale spełnia swoją funkcję, ma wszystko co potrzeba, miska ustępowa, pralka, kabina prysznicowa, umywalka.
Udało też się wygospodarować miejsce na aneks kuchenny z płytą indukcyjną, lodówką i kompletem szafek.
Tak naprawdę wstawiając na antresoli łóżko cały lokal może służyć jako mieszkanie, są wszystkie niezbędne do codziennego życia elementy.
Lokal gotowy, posprzątany i przekazany klientowi który jest zadowolony z naszych prac. Obiecał polecać swoim znajomym :)