co zrobić z łazienką?

co zrobić z łazienką?

Czwarty odcinek naszego mini serialu mógłby nosić tytuł „ Co zrobić z niewielką łazienką”. To wszak takie pomieszczenie gdzie ma być funkcjonalnie, ładnie i łatwo, ale nie nudno. Przedstawiamy wam nasz pomysł na niebanalne wykończenie łazienki, w której -jak widać na zdjęciach - jest obudowana wanna.

Duże, drewonopodobne płytki dają fajny efekt przytulności i będą – jak to się mówi – łatwe w utrzymaniu. Jednolite szare płytki na ścianach i podłodze optycznie powiększają pomieszczenie, no ale żeby nie było tak całkiem szaro i nudno, dodaliśmy motyw rodem z Półwyspu Iberyjskiego i obudowaliśmy geberit oraz jego okolice kaflami z mozaiką. Z wykończeniem domu jest naprawdę trochę jak z filmem.

Masz scenariusz, masz elementy do scenografii, ale efekt widać tak naprawdę po zmontowaniu całości. I o montowaniu filmów i o montowaniu elementów wykończeniowych w domu trzeba mieć pojęcie i trzeba mieć do tego talent. My mamy i pojęcie i talent dlatego jeśli szukasz firmy, która zadba o wykończenie twojego domu lub mieszkania zadzwoń do nas.

Obejrzyj galerię zdjęć
(kliknij aby powiększyć)