Zobacz jak pracujemy - nasz blog firmowy

Finał prac z  łazienkami przy ulicy Narwik

Finał prac z łazienkami przy ulicy Narwik

Działamy w wielu miejscach jednocześnie i czasami mamy problem co Wam pokazać z naszych postępów prac remontowych w danym tygodniu. Dziś postanowiliśmy pokazać Wam praktycznie finał prac z kompleksowego remontu dwóch łazienek.

Tak zgadza się, dwóch łazienek w jednym mieszkaniu. Mieszkanie bardzo duże, co w obecnych czasach jest rzadkością. Dla nas było łatwiej, bo praktycznie dwa remonty wykonaliśmy w jednej lokalizacji.

A co zrobiliśmy?
W pierwszej łazience położyliśmy na ścianach i podłodze duże płytki w stonowanych kolorach, na ścianie przy spłuczce wykonaliśmy wedle życzenia klienta wnęki na kosmetyki i drobne rzeczy.
Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba będzie wieszać dodatkowych szafek, a łazienka będzie wyglądać minimalistycznie. Tu czekamy jeszcze tylko na szafkę z umywalką, gdyż dostawa lekko się opóźniła. Ciekawym rozwiązaniem jest podświetlenie ledowe wanny, daje miły dla oka efekt. Tu jest tylko mała wanna, ale tylko ze względu na fakt iż w drugiej łazience jest duża kabina prysznicowa. W drugiej łazience płytki w kolorach szarości, a na ścianie ze spłuczką dla przełamania płytki w dużo ciemniejszym odcieniu. Na ścianie zamontowaliśmy bardzo mały ale wydajny grzejnik elektryczny. W kabinie prysznicowej wykonaliśmy małe wnęki na niezbędne kosmetyki podczas prysznica.

Kliknij aby powiększyć zdjęcie
Kliknij aby powiększyć zdjęcie

Nie zapomnijcie polubić nasz profil na Facebooku i Instagramie aby nic Wam nie umknęło.

Też chcecie mieć tak profesjonalnie i terminowo wykonany remont?
Dzwońcie do nas lub piszcie, my go dla Was wykonamy.

Kontakt

Szukasz firmy remontowej?
Właśnie znalazłeś!!!
Skontaktuj się z nami

wyremontowani.com

Kompleksowe usługi
remontowo-budowlane

Warszawa Białołęka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki

Firma

WYREMONTOWANI.COM
ul. Bastionowa 23/29, Janówek Pierwszy
05-124 Skrzeszew
NIP:5311712633
REGON:520209163

kontakt@wyremontowani.com
+ 48 609 317 700

© 2021, wyremonntowani.com Projekt i wdrożenie: al-tair