Zobacz jak pracujemy - nasz blog firmowy

Jakie kolory w tym roku?

Jakie kolory w tym roku?

Modne wnętrza w 2021 roku to takie zindywidualizowane i "szyte na miarę". W modnych aranżacjach nie powinno zabraknąć rodzinnych pamiątek, unikatowych przedmiotów z targu, staroci i rozwiązań, które sprawią, że wnętrze nabierze niepowtarzalnego unikalnego i spersonalizowanego charakteru.
Jeśli pytacie o kolory to najmodniejszym kolorem roku 2021 został Brave Ground, który symbolizuje "moc ziemi". Jest to spokojny ciepły kolor na pograniczu brązu i beżu. Wracają też do łask stonowane brązy i szarości w różnych odcieniach, są to kolory, które są określane jako bezpieczne, bo dające użytkownikom pomieszczenia poczucie bezpieczeństwa i wyciszenia. Jest to dość ważne zwłaszcza w czasach kiedy we własnych domach zaczęliśmy spędzać naprawdę dużo czasu, nie zawsze z wyboru.

Najmodniejszym kolorem roku 2021
został Brave Ground

Jeśli myślicie o remoncie lub przemalowaniu mieszkania weźcie też pod uwagę tak zwane kolory ziemi na przykład błękity, kojarzące się z niebem i morzem, dające relaks i ułatwiające wewnętrzną regenerację, czy też zielenie symbolizujące bliskość z naturą. W każdym wnętrzu w charakterze dodatków sprawdzą się w tym roku ponadczasowe żółcie i w tradycyjnym i nowoczesnym wydaniu oraz ochra i brąz. Trochę ekspresji swoim mieszkaniom możecie dodać dzięki różom, czerwieniom, stłumionej cegle, spokojnym liliowym odcieniom. Pamiętajcie tylko, że i te ponadczasowe i te ekspresyjne kolory stosujemy tylko w charakterze dodatków inaczej wnętrza mogą się okazać zbyt męczące.

Obejrzyj galerię zdjęć
(kliknij aby powiększyć)

Kontakt

Szukasz firmy remontowej?
Właśnie znalazłeś!!!
Skontaktuj się z nami

wyremontowani.com

Kompleksowe usługi
remontowo-budowlane

Warszawa Białołęka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki

Firma

Wyremontowani.com Michał Hartlep
ul. Bastionowa 23/29, Janówek Pierwszy
05-124 Skrzeszew
NIP:531-162-04-05

© 2021, wyremonntowani.com
Projekt i wdrożenie: al-tair