leśna fototapeta

Leśna fototapeta

Masz czasami dość miejskiego zgiełku, smrodu spalin, ciągłego pośpiechu i ruchliwej ulicy za oknem? Bywa, że ze wszystkich sił chcesz zamieszkać w lesie? Ciągnie cię w góry? Chciałbyś mieć miejsce w domu, które zapewnia spokój i relaks?

Oto nasza propozycja. Górski las w domu. Przedstawiamy wam kolejną inspirację na wykończenie domu, a przynajmniej jednego z pokoi. Jak widać można urozmaicić pomieszczenie, w którym są idealnie białe ściany i jasna podłoga – oczywiście jedno i drugie to nasza zasługa – odpowiednio dobraną fototapetą. Żeby zrobić to dobrze trzeba wiedzieć jakiego kleju użyć, jak nakleić fototapetę na ścianę, jakie narzędzia niezbędne są do tapetowania.
Wybrałeś już swoją wymarzoną fototapetę, ale nie masz zielonego pojęcia jak przykleić ją na ścianę, aby nie uszkodzić obrazu i nie zepsuć estetycznego wyglądu Twojego domu? Istnieją dwa sposoby rozwiązania tego problemu: zaprosić specjalistów lub samodzielnie przykleić fototapetę.

Nasi klienci wybrali to pierwsze rozwiązanie– zlecili to naszej firmie Wyremontowani.pl, dzięki czemu zyskali pewność, że wszystko będzie wykonane profesjonalnie, że tapeta nie ulegnie uszkodzeniu i oczywiście zaoszczędzili własny czas i energię. Musicie przyznać, że wygląda to efektownie i pewnie wystarczy wrzucić do tego pokoju jakiś wygodny materac, żeby sobie tam odpoczywać, ewentualnie matę i poduszkę do medytacji, jogi czy jakie tam aktywności lubicie uprawiać w domu.

Obejrzyj galerię zdjęć
(kliknij aby powiększyć)