Zobacz jak pracujemy - nasz blog firmowy

Modne podłogi

Modne podłogi

Pracując przy wykańczaniu nowych mieszkań, często spotykamy się z pytaniami jakie kolory, podłogi, kafelki, wanny i inne elementy wykończeniowe polecamy, co jest teraz na czasie. Ostatnio pisaliśmy o kolorach ścian, które dominuję zdecydowanie we wszystkich wnętrzarskich trendach (zajrzyjcie do poprzedniego postu).

Modne podłogi

Dzisiaj słów kilka o podłogach. Na pewno jest wiele możliwości jeśli chodzi o podłogi. Tradycyjne podłogi drewniane – parkiety, deski, dość popularne podłogi panelowe, betonowe posadzki lub powierzchnie z żywicy polimerowej. Tak naprawdę tylko od waszego gustu i zasobności portfela zależy na co się zdecydujecie. Podpowiemy wam, że to co modne w kolorystyce ścian jest też obecnie modne w rodzajach i kolorystyce podłóg. I chociaż ciągle z powodzeniem możecie sięgać po dywany i chodniczki, to ostatnio warto zainwestować w podłogi, których nie będziecie niczym przykrywać.

Modne podłogi

Jeśli zdecydujecie się na panele, poszukajcie takich w barwach ziemi, w odcieniach szarości, beżu, bieli, ale jeśli jesteście zwolennikami zdecydowanych kolorów możecie też wybrać mahoń lub drewno w odcieniach pomarańczu i rdzy. W podobnej kolorystyce polecamy wam płytki kuchenne i łazienkowe – najlepiej sprawdzą się takie imitujące beton lub kamień.

Modne podłogi

Ponieważ we wszystkim chcemy być ostatnio bliżej natury absolutnym hitem są podłogi drewniane, najlepiej takie w naturalnych kolorach, chociaż przejdą też skandynawskie szarości i beże, a jak ktoś ma fantazję, to może swoją drewnianą podłogę pomalować na czekoladowo a nawet na czarno – tego typu rozwiązania polecamy wam jednak do pomieszczeń o dużym metrażu. Jeśli chcecie naszej rady to nie dajcie się namówić na żadne błyszczące podłogi, mają być matowe lub satynowe to podkreśla walory drewna.

Panel Dąb SHERWOOD
Panel Pinia ABRUZJA
Panel Dąb ROCKFORD
Panel Dąb WEST SDE
Modne podłogi

Mając nadzieję, że trochę was zainspirowaliśmy – zapraszamy do nas. Wykonamy wszystko, co zaprojektujecie.

Kontakt

Szukasz firmy remontowej?
Właśnie znalazłeś!!!
Skontaktuj się z nami

wyremontowani.com

Kompleksowe usługi
remontowo-budowlane

Warszawa Białołęka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki

Firma

Wyremontowani.com Michał Hartlep
ul. Bastionowa 23/29, Janówek Pierwszy
05-124 Skrzeszew
NIP:531-162-04-05

© 2021, wyremonntowani.com
Projekt i wdrożenie: al-tair