Zobacz jak pracujemy - nasz blog firmowy

Następny remont łazienki - dzisiaj remont w Wieliszewie

Następny remont łazienki - dzisiaj remont w Wieliszewie

Następny remont łazienki - dzisiaj remont w Wieliszewie

Wieliszew to do niedawna mała miejscowość blisko Zalewu Zegrzyńskiego, ktoś kto dawno nie przejeżdżał przez tą miejscowość to będzie mocno zaskoczony jak mocno w ostatnich latach przybyło tam domów jednorodzinnych i bloków. A gdzie są nowe mieszkania i domy to oczywiście nie może zabraknąć naszych niezawodnych ekip remontowo-wykończeniowych wyremontowani.com.

Jesteśmy w jednym z nowo budowanych domów jednorodzinnych na strzeżonym i ogrodzonym osiedlu w Wieliszewie. Sami jesteśmy zaskoczeni jak dużo i szybko buduje się w tej miejscowości. Przyczyna jest chyba prosta - czym więcej mieszkańców tym tereny stają się bardziej atrakcyjne dla innych, powiększa się baza sklepów i firm lokalnych, praktycznie obok jest Zalew Zegrzyński gdzie w możemy popływać na żaglówce, motorówce lub kajakiem. Jest plaża i mocno rozwinięta infrastruktura. Niedawno jeż została przywrócona linia kolejowa co mocno ułatwia dojazd do Warszawy lub Legionowa.

Dziś mamy kilka zdjęć z wykończania łazienki z bardzo ciekawym wzorem płytek - liście palmy. Na pozostałych ścianach dla przełamania szare płytki, a na podłodze brodzika i jednej ścianie struktura drewna. Ciekawie to wyszło i nam się podoba. NIe ukrywamy, że taki pomysł poddał nasz projektant, gdyż klient nie do końca wiedział co tam zastosować. Pamiętajcie, że mamy świetnych projektantów którzy pomogą Wam w aranżacji pomieszczeń.

Nie zapomnijcie polubić nasz profil na Facebooku i Instagramie aby nic Wam nie umknęło.

Też chcecie mieć tak profesjonalnie i terminowo wykonany remont?
Dzwońcie do nas lub piszcie, my go dla Was wykonamy.

Kontakt

Szukasz firmy remontowej?
Właśnie znalazłeś!!!
Skontaktuj się z nami

wyremontowani.com

Kompleksowe usługi
remontowo-budowlane

Warszawa Białołęka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki

Firma

WYREMONTOWANI.COM
ul. Bastionowa 23/29, Janówek Pierwszy
05-124 Skrzeszew
NIP:5311712633
REGON:520209163

kontakt@wyremontowani.com
+ 48 609 317 700

© 2021, wyremonntowani.com Projekt i wdrożenie: al-tair