Zobacz jak pracujemy - nasz blog firmowy

Nasza nowa specjalizacja - klimatyzacja i wentylacja

Nasza nowa specjalizacja - klimatyzacja i wentylacja

Nasza nowa specjalizacja - klimatyzacja i wentylacja

Powoli staramy się rozszerzać naszą działalność remontowo-wykończeniową o nowe zakresy prac. W ostatnim okresie mieliśmy mnóstwo zapytań czy zakładamy też klimatyzację, do tej pory niestety musieliśmy odmawiać, gdyż nie mieliśmy wiedzy i mocy przerobowych. Ale nie chcemy zostawiać naszych klientów bez pomocy i od niedawna nasze portfolio realizowanych prac powiększyliśmy właśnie o systemy klimatyzacji.

Nie martwcie się, nie zaczynamy się na Was uczyć jak zakładać i uruchamiać klimatyzację :)
Mamy od tego specjalną ekipę która ma wieloletnie doświadczenie i niejeden klimatyzator już zainstalowała. Możemy Wam zaproponować zarówno rozwiązania do bloków, domów jednorodzinnych, obiektów handlowych czy przemysłowych. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszej nowej ekipy możemy bardziej kompleksowo Was obsłużyć, wszystko macie od jednego wykonawcy, nie ma potem uwag typu: "Panie kto Panu tak to schrzanił?" My za wszystko odpowiadamy. Ma to dodatkowe plusy, gdyż przy kompleksowym remoncie może na wstępie już zaprojektować przebieg całej instalacji, odpowiednio ją ułożyć i ukryć.

Nie musicie się martwić, że Wasze nowo wykończone i pomalowane ściany będą ponownie skuwane do klimatyzacji. Tylko oczywiście na wstępie musicie uwzględnić w/w elementy. Obecnie klimatyzacja nawet w mieszkaniu w bloku przestaje być luksusem a staje się standardowym wyposażeniem.
Wyobraźcie sobie upalny dzień, wracacie wykończeni z pracy i przed przyjazdem zdalnie przez internet możecie uruchomić sobie klimatyzację - wchodzicie do domu i wita Was przyjemny chłodek.

Dziś mamy dla Was serię zdjęć z różnych realizacji w obiektach takich jak restauracje, sklepy czy hotel. Możecie zobaczyć jak wykonywana jest wentylacja oraz jak montowany jest cały osprzęt. Przewody oczywiście najlepiej jest układać na etapie budowy, ale nie zawsze jest to możliwe, dlatego też czasami wymagane się bruzdowanie. W niedalekiej przyszłości pochwalimy się też zdjęciami z domów jednorodzinnych i mieszkań.

Nie zapomnijcie polubić nasz profil na Facebooku i Instagramie aby nic Wam nie umknęło.

Też chcecie mieć tak profesjonalnie i terminowo wykonany remont?
Dzwońcie do nas lub piszcie, my go dla Was wykonamy.

Kontakt

Szukasz firmy remontowej?
Właśnie znalazłeś!!!
Skontaktuj się z nami

wyremontowani.com

Kompleksowe usługi
remontowo-budowlane

Warszawa Białołęka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki

Firma

WYREMONTOWANI.COM
ul. Bastionowa 23/29, Janówek Pierwszy
05-124 Skrzeszew
NIP:5311712633
REGON:520209163

kontakt@wyremontowani.com
+ 48 609 317 700

© 2021, wyremonntowani.com Projekt i wdrożenie: al-tair