Zobacz jak pracujemy - nasz blog firmowy

Nie było i jest

Nie było i jest

Pewnie większość z was lubi tworzyć, tak nam zostało z dzieciństwa, w końcu bawiliśmy się LEGO i innymi klockami. Są też tacy, którzy uwielbiają układać puzzle i patrzeć na efekty swojej działalności.

Sami przyznacie, że to cieszy, kiedy z każdym dołożonym klockiem Sokół Milenium nabiera swoich kształtów i za każdym dopasowanym prawidłowo elementem puzzlowy obrazek staje się coraz bardziej widoczny. Pokażcie nam takiego, co to nie budował zamków z piasku na plaży albo chociaż nie robił piaskowych babek w piaskownicy. Wszyscy mamy w sobie potrzebę tworzenia i dlatego nas tak cieszy wykonywana przez nas praca. Na zdjęciach poniżej tworzymy podłogę.

Chcielibyście wiedzieć jak to się robi?
Zaczynamy od sprawdzenia poziomu podłogi, najlepiej 2-metrową poziomnicą. Jeśli są jakiś różnice, trzeba je wyrównać. Na przygotowanym podłożu rozkładamy folię paroizolacyjną. Na niej robimy podkład eliminujący nierówności podłoża, wygłuszający kroki i izolujący termicznie. Rozkładamy pierwszy rząd paneli i sprawdzamy, w którym miejscu konieczne będzie docięcie, bo się nam coś nie mieści. Gdy dojedziemy do narożnika albo grzejników, dopasowujemy panel. Odpowiednio przycinamy i robimy otwornicą otwory na grzejnikowe rurki a wyrzynarką wycinamy brakujący fragmenty panelu między ścianą a grzejnikiem i wszystko układamy tak, żeby nie psuło wrażeń wizualnych. Mamy jeszcze kilka swoich patentów na zrobienie solidnej podłogi, ale sami rozumiecie, że wam ich nie zdradzimy. Na zdjęciach możecie podziwiać efekty naszej pracy – krok po kroku.

Obejrzyj galerię zdjęć
(kliknij aby powiększyć)

Kontakt

Szukasz firmy remontowej?
Właśnie znalazłeś!!!
Skontaktuj się z nami

wyremontowani.com

Kompleksowe usługi
remontowo-budowlane

Warszawa Białołęka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki

Firma

Wyremontowani.com Michał Hartlep
ul. Bastionowa 23/29, Janówek Pierwszy
05-124 Skrzeszew
NIP:531-162-04-05

© 2021, wyremonntowani.com
Projekt i wdrożenie: al-tair