Zobacz jak pracujemy - nasz blog firmowy

Nowa łazienka na Pileckiego w Nowym Dworze Mazowieckim

Nowa łazienka na Pileckiego w Nowym Dworze Mazowieckim

W Nowym Dworze Mazowieckim powstaje bardzo dużo nowoczesnych osiedli. Nas to oczywiście bardzo cieszy gdyż mamy w związku z tym sporo klientów którzy chcą wykończyć swoje mieszkania które są w stanie deweloperskim. Wolimy takie mieszkania niż remonty w starym budownictwie. Dlaczego? Wiemy co możemy zastać i nie spotkają nas jakieś niemiłe niespodzianki w ścianach czy w instalacjach.

Dzisiaj zapraszamy Was na prezentację wykończonej łazienki w nowo wybudowanym bloku przy ulicy Pileckiego. Ci co znają topografię Nowego Dworu to dobrze wiedzą, że jeszcze niedawno był tu pusty teren, a teraz powstają nowe, ładnie wykonane bloki mieszkalne. Klient zaczął wykończenie mieszkania od najważniejszego po kuchni pomieszczenia czyli łazienki.
Zastosowane rozwiązania nie są krzykliwe tylko stonowane. Ma to olbrzymią zaletę gdyż nigdy się nam nie znudzi. Łazienka nie posiada dużej powierzchni więc trzeba było rozplanować ją jak najbardziej funkcjonalnie. Zamontowaliśmy wannę która ma dwie funkcje - oczywiście standardowej wanny jak i kabiny prysznicowej. Przed nadmiernym chlapaniem po całym pomieszczeniu zabezpieczają panele szklane ruchome na krawędzi wanny. Przy tak małej łazience jest to rozwiązanie mega praktyczne. Na zdjęciu macie też zbliżenie na dostęp do wyjmowanej płytki która umożliwi dostęp rewizyjny do odpływu w przypadku zapchania.
Mała szafka podwieszana wraz z owalną umywalką ma odpowiedniej długości wylewkę, co nie zawsze jest regułą. Klienci kupują czasami za krótkie i jest problem z prostą czynnością jak umycie dłoni. Woda leci po ściance umywalki, a my nie możemy wsunąć rąk pod strumień wody. Prosta rzecz, a jak usprawnia życie. Po przeciwnej stronie wanny zamontowaliśmy spłuczkę wraz z geberitem.

Jak klient uzbiera środki na wykończenie pozostałych pomieszczeń oczywiście będziemy chwalić się Wam naszymi postępami prac.

Kliknij aby powiększyć zdjęcie

Nie zapomnijcie polubić nasz profil na Facebooku i Instagramie aby nic Wam nie umknęło.

Też chcecie mieć tak profesjonalnie i terminowo wykonany remont?
Dzwońcie do nas lub piszcie, my go dla Was wykonamy.

Kontakt

Szukasz firmy remontowej?
Właśnie znalazłeś!!!
Skontaktuj się z nami

wyremontowani.com

Kompleksowe usługi
remontowo-budowlane

Warszawa Białołęka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki

Firma

WYREMONTOWANI.COM
ul. Bastionowa 23/29, Janówek Pierwszy
05-124 Skrzeszew
NIP:5311712633
REGON:520209163

kontakt@wyremontowani.com
+ 48 609 317 700

© 2021, wyremonntowani.com Projekt i wdrożenie: al-tair