Zobacz jak pracujemy - nasz blog firmowy

Płytki ceramiczne 3D

Płytki ceramiczne 3D

Dziś o kafelkach. Chcemy zwrócić waszą uwagę na ciekawe rozwiązanie w wykańczaniu zarówno łazienek jak i kuchni. W naszych domach ciągle królują płytki ceramiczne, więc dzisiaj garść inspiracji w tej kwestii.

Odbyliśmy ostatnio kilka rozmów i dwie gorące dyskusje na temat walorów estetycznych płytek ściennych. Generalnie obozy były dwa. Jeden – tradycjonaliści- upierali się przy tym, ze kafelki powinny być jednokolorowe i gładkie, jedynym odstępstwem od tej koncepcji mogą być płytki typu gres z kamienio podobnym wzorem – taki melanż. Drudzy – rewolucjoniści – głosili, że kafelki powinny być różnokolorowe, najlepiej z dobrze widocznym wzorami, na przykład w stylu portugalskich azulejo, które ich zdaniem sprawdzają się w każdym wnętrzu, nie tylko w stylu rustykalnym.

Jesteśmy firmą budowlaną i zajmujemy się pracami wykończeniowymi, więc dyplomatycznie staliśmy z boku, ale mamy pewien pomysł, który może połączyć obie frakcje. Otóż istnieje coś takiego jak płytki 3D. To coraz powszechniej wykorzystywany w aranżacjach wnętrz element. Płytki 3D posiadają tłoczenia, wypukłe i wklęsłe elementy, dzięki czemu są dość oryginalne. Niektóre mogą przypominać klasyczną tabliczkę czekolady albo plastry miodu czy też fale albo geometryczne kwiaty. Płytki tego typu dostępne są w najróżniejszych wzorach i kolorach. Czasami można wykorzystać je jedynie jako ozdobny dekor, a odważni mogą postawić na total look i wyłożyć nimi całą dostępną powierzchnię.

Naszym zdaniem warto jednak zachować przeciwwagę i tam gdzie kładziemy płytki 3D, zadbać aby pozostała część wystroju była mniej rzucająca się w oczy. Daliśmy wam do myślenia? To świetnie.

Obejrzyj galerię zdjęć
(kliknij aby powiększyć)

Kontakt

Szukasz firmy remontowej?
Właśnie znalazłeś!!!
Skontaktuj się z nami

wyremontowani.com

Kompleksowe usługi
remontowo-budowlane

Warszawa Białołęka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki

Firma

Wyremontowani.com Michał Hartlep
ul. Bastionowa 23/29, Janówek Pierwszy
05-124 Skrzeszew
NIP:531-162-04-05

© 2021, wyremonntowani.com
Projekt i wdrożenie: al-tair