Zobacz jak pracujemy - nasz blog firmowy

Remont domu w Modlinie - następny tydzień prac

Remont domu w Modlinie - następny tydzień prac

I znowu tydzień pracy minął nie wiadomo kiedy, pogoda za oknem zrobiła się lekko zimowa, ale na szczęście prace remontowe które aktualnie wykonujemy nie wymagają wyższych temperatur i nie opóźniają naszych prac. W tym tygodniu zajęliśmy się docieplaniem sufitów, kładzeniem płyt gipsowo-kartonowych oraz rozłożeniem instalacji do ogrzewania podłogowego.
Mamy bardzo szczegółowy harmonogram prac i nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek opóźnienia. Zdajemy sobie sprawę, że każde opóźnienie potem bardzo mocno się nam zemści. Przecież następni klienci czekają w kolejce, też mają swoje plany i nie możemy ich zawieść. Czyli tak jak w reklamie "My nie zawodzimy" :)

Ale po kolei co zrobiliśmy w tym tygodniu przy remoncie domu w Modlinie:
Ułożyliśmy docieplenie z wełny mineralnej na sufitach, było to wymagane ze względu na konstrukcję budynku który niestety nie posiada docieplenia pod dachem, więc dzięki temu ograniczymy znacząco straty ciepła uciekającego przez sufity.
Następnie położyliśmy płyty gipsowo-kartonowe zarówno na sufitach jak i na ścianach, krawędzie płyt G-K zostały zaszpachlowane i wyrównane. Wszystkie sufity i ściany już są przygotowane na ostatni etap prac czyli malowanie.
Na podłogach rozłożyliśmy przewody do instalacji ogrzewania podłogowego, klient zażyczył sobie aby tzw. podłogówka była we wszystkich pomieszczeniach. Ma to sens, gdyż tego typu ogrzewanie jest bardzo przyjemne i neutralne w użytkowaniu.

W przyszłym tygodniu dostaniecie następną porcję zdjęć z postępów prac z remontu domu. Z każdym etapem zbliżamy się do finału, klient często do nas zagląda ciekawy co nowego zostało zrobione. Widzimy uśmiech na jego twarzy, więc wnioskujemy, że jest zadowolony z naszej pracy i szybkich postępów prac remontowych.
Nie zapomnijcie polubić nasz profil na Facebooku i Instagramie aby nic Wam nie umknęło.

Też chcecie mieć tak profesjonalnie i terminowo wykonany remont? Dzwońcie do nas lub piszcie, my go dla Was wykonamy.
Kliknij aby powiększyć zdjęcie

Kontakt

Szukasz firmy remontowej?
Właśnie znalazłeś!!!
Skontaktuj się z nami

wyremontowani.com

Kompleksowe usługi
remontowo-budowlane

Warszawa Białołęka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki

Firma

WYREMONTOWANI.COM
ul. Bastionowa 23/29, Janówek Pierwszy
05-124 Skrzeszew
NIP:5311712633
REGON:520209163

kontakt@wyremontowani.com
+ 48 609 317 700

© 2021, wyremonntowani.com Projekt i wdrożenie: al-tair