Zobacz jak pracujemy - nasz blog firmowy

Remont łazienki w Nadarzynie

Remont łazienki w Nadarzynie

Nasz zasięg działania z remontami ostatnio się powiększył. Jesteśmy dziś w Nadarzynie, a to tylko dlatego, że nasi zadowoleni klienci polecają nasze usługi gdyż są zadowoleni - no cóż, musimy się trochę pochwalić. ale renomę solidnej firmy remontowej tworzy się dzięki ciężkiej pracy, dokładności i sumienności i oczywiście wymaga to bardzo dużo czasu.
Tym razem trafił się nam kompleksowy remont bardzo małej łazienki w której w dwie osoby nie sposób pracować, po prostu było tam za mało miejsca. Klient wybrał bardzo duże płytki ścienne w jasnoszarym kolorze (coś ostatnio sporo tych szarości zakładamy). Jako uzupełnienie dla kontrastu armatura i okucia kabiny prysznicowej w kolorze miedzi, bardzo ciekawie się to komponuje i dodaje nutkę ekskluzywności do całego pomieszczenia. Zastosowane elementy wykonane są w kolorze miedzi szczotkowanej dzięki temu będą łatwe do utrzymania.

Tak małe pomieszczenie wymaga dokładnego zaplanowania i dobrania komponentów, w tym przypadku zamontowaliśmy grzejnik łazienkowy w bardzo płaskim formacie, tu każdy milimetr się liczył. W kabinie odpływ liniowy i też armatura w kolorze szczotkowanej miedzi.
Bardzo dużym wyzwaniem było zabezpieczenie szklanych drzwi aby przypadkiem nie uległy rozbiciu o misę WC. Było przy tym trochę kombinacji ale w końcu udało nam się uzyskać kąt otwarcia drzwi do kabiny prysznicowej do pełnych 90 stopni.

Szybki remont zakończony, klient MEGA zadowolony i liczymy, że będzie nas polecał swoim znajomym.


Nie zapomnijcie polubić nasz profil na Facebooku i Instagramie aby nic Wam nie umknęło.

Też chcecie mieć tak profesjonalnie i terminowo wykonany remont? Dzwońcie do nas lub piszcie, my go dla Was wykonamy.
Kliknij aby powiększyć zdjęcie

Kontakt

Szukasz firmy remontowej?
Właśnie znalazłeś!!!
Skontaktuj się z nami

wyremontowani.com

Kompleksowe usługi
remontowo-budowlane

Warszawa Białołęka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki

Firma

WYREMONTOWANI.COM
ul. Bastionowa 23/29, Janówek Pierwszy
05-124 Skrzeszew
NIP:5311712633
REGON:520209163

kontakt@wyremontowani.com
+ 48 609 317 700

© 2021, wyremonntowani.com Projekt i wdrożenie: al-tair