Zobacz jak pracujemy - nasz blog firmowy

Remont mieszkania na Warszawskiej Pradze

Remont mieszkania na Warszawskiej Pradze

Dziś zabieramy Was na Warszawską Pragę na ulicę Linneusza. Remont mieszkania był zadaniem wymagającym, ale zrealizowaliśmy je z sukcesem. Mieszkanie było w stanie wymagającym remontu generalnego. Potrzebna była wymiana instalacji elektrycznej, wodnej i kanalizacyjnej. Wymieniliśmy również grzejniki ze starych żeberkowych na nowoczesne aluminiowe. Ważnym elementem remontu była wymiana podłóg. W salonie i na przedpokoju położyliśmy panele, a w kuchni i w łazience gres.
 
Największym wyzwaniem było wyburzenie ścian. W pierwotnym rozkładzie mieszkanie miało mało funkcjonalny rozkład i klient chciał to zmienić. Po rozbiórce ścian mieszkania zyskało na przestronności.
 
Remont łazienki był również kompleksowy. Wymieniliśmy wannę na prysznic, położyliśmy nowe płytki i zamontowaliśmy nową armaturę - wedle życzenia klienta w kolorze złotym. W ostatnim etapie wyremontowaliśmy mieszkanie malując ściany i sufity. We wszystkich pomieszczeniach pomalowaliśmy ściany na kolor biały.

Zdjęcia z remontu nie są może zbyt efektowne gdyż klient chciał jak najniższym kosztem doprowadzić mieszkanie do użytkowania, ale jak widać zostało całkowicie odmienione i spełnia oczekiwania klienta.
Wszystkie prace remontowe zostały wykonane zgodnie z terminem i budżetem. Klient był zadowolony z efektów naszej pracy.

Oto szczegółowy opis poszczególnych etapów remontu:
 
Etap 1: Rozbiórka ścian
W pierwszym etapie remontu rozebraliśmy ścianki działowe oddzielające pomieszczenia. Dzięki temu powstała funkcjonalna przestrzeń.

Etap 2: Wymiana instalacji
W drugim etapie wymieniliśmy instalacje elektryczną, wodną i kanalizacyjną. Instalacja elektryczna została wykonana w nowych puszkach instalacyjnych i zabezpieczona przed zwarciami. Instalacja wodna została wykonana z rur z tworzywa sztucznego, a instalacja kanalizacyjna z rur PVC.

Etap 3: Wymiana podłóg
W trzecim etapie wymieniliśmy podłogi. W salonie i n przedpokoju położyliśmy panele podłogowe o klasie ścieralności AC5. W kuchni i w łązience położyliśmy gres o grubości 6 mm.

Etap 4: Remont łazienki
W czwartym etapie przeprowadziliśmy kompleksowy remont łazienki. Wymieniliśmy wannę na prysznic, położyliśmy nowe płytki ceramiczne i zamontowaliśmy nową armaturę.

Etap 5: Malowanie
W ostatnim etapie wyremontowaliśmy mieszkanie malując ściany i sufity. Wszystkie pomioeszczenia  pomalowaliśmy na kolor biały wedle życzenia klienta.

Też chcecie mieć tak profesjonalnie i terminowo wykonany remont? Dzwońcie do nas lub piszcie, my go dla Was wykonamy.
Kliknij aby powiększyć zdjęcie
Pełną galerię zdjęć na których zobaczysz jak wyglądało mieszkanie przed i po remoncie możesz obejrzeć w zakłądce GALERIA.

Kontakt

Szukasz firmy remontowej?
Właśnie znalazłeś!!!
Skontaktuj się z nami

wyremontowani.com

Kompleksowe usługi
remontowo-budowlane

Warszawa Białołęka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki

Firma

WYREMONTOWANI.COM
ul. Bastionowa 23/29, Janówek Pierwszy
05-124 Skrzeszew
NIP:5311712633
REGON:520209163

kontakt@wyremontowani.com
+ 48 609 317 700

© 2021, wyremonntowani.com Projekt i wdrożenie: al-tair