Zobacz jak pracujemy - nasz blog firmowy

Remont mieszkania w Twierdzy  - już niedługo finał prac

Remont mieszkania w Twierdzy - postęp prac

Następny tydzień pracy przy remoncie mieszkania w Modlinie Twierdzy minął nie wiadomo kiedy. Planujemy cały remont zakończyć w przyszłym tygodniu, jeżeli nic nieprzewidzianego się nie wydarzy to się uda. Co prawda jesteśmy już po wykonaniu najcięższych prac, ale życie czasami potrafi zaskakiwać.

A co zrobiliśmy w tym tygodniu? Gipsowanie ścian zakończone we wszystkich pomieszczeniach, więc mogliśmy przystąpić do szlifowania niedoskonałości. Dzięki mocnej lampie ledowej żadna nierówność czy rysa nie ma szans aby pozostała. Wprawne oko naszych fachowców wszystko wychwyci.

W łazience ze względu na mocne przeróbki i dotychczasowy układ, rury wentylacyjne musimy schować w konstrukcji stelażu z płytami gipsowo-kartonowymi. W pierwszej kolejności oczywiście położyliśmy płytki o wymiarze 60x60 cm. Przy kabinie prysznicowej dla kontrastu są płytki drewnopodobne.

W aneksie kuchennym są identyczne płytki jak w łazience, obecnie są na etapie wiązania kleju. Pozostało położyć fugę pomiędzy płytkami. W pokojach i salonie rozpoczęliśmy malowanie ścian i sufitów. Klienci wybrali spokojny lekko szary kolor który będzie pasował do praktycznie każdego wystroju pomieszczenia. Efekt końcowy malowania wyszedł super. U góry na ścianie wąski 5-cio centymetrowy pasek w białym kolorze. Zabieg ten pozwala optycznie powiększyć pomieszczenie.

Założony na ten tydzień plan wykonaliśmy w 95% procentach, nie udało się tylko zakończyć płyt w aneksie kuchennym. Na koniec tygodnia może uda Wam się pokazać efekt końcowy naszej ciężkiej pracy.
 
Nie zapomnijcie polubić nasz profil na Facebooku i Instagramie aby nic Wam nie umknęło.

Też chcecie mieć tak profesjonalnie i terminowo wykonany remont? Dzwońcie do nas lub piszcie, my go dla Was wykonamy.
Kliknij aby powiększyć zdjęcie

Kontakt

Szukasz firmy remontowej?
Właśnie znalazłeś!!!
Skontaktuj się z nami

wyremontowani.com

Kompleksowe usługi
remontowo-budowlane

Warszawa Białołęka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki

Firma

WYREMONTOWANI.COM
ul. Bastionowa 23/29, Janówek Pierwszy
05-124 Skrzeszew
NIP:5311712633
REGON:520209163

kontakt@wyremontowani.com
+ 48 609 317 700

© 2021, wyremonntowani.com Projekt i wdrożenie: al-tair