Zobacz jak pracujemy - nasz blog firmowy

Remont mieszkania w Twierdzy - postęp prac

Remont mieszkania w Twierdzy - postęp prac

W tym tygodniu mieliśmy ambitny plan do wykonania ale udało się go w całości wykonać.
Skończyliśmy w całości układanie instalacji elektrycznych we wszystkich pomieszczeniach, puszki podtynkowe wszystkie zostały zamontowane, instalacja sprawdzona i nie ma przerw czy niezgodności, nowa skrzynka bezpiecznikowa też została zamontowana przez naszego elektryka. Po położeniu płyt gipsowo-kartonowych ciężko by było robić poprawki.
W łazience zamontowaliśmy grzejnik oraz rurę wentylacyjną nad brodzikiem kabiny prysznicowej. Na podłodze zostały położone płytki. Klienci wybrali spory rozmiar, bo 60x60 cm. Płytki w takim rozmiarze optycznie powiększają małe pomieszczenia. Obecnie płytki czekają na fugę, ale to już na sam koniec remontu. Na razie zostaną zabezpieczone przed uszkodzeniem.
Najbardziej czasochłonne prace w tym tygodniu to oczywiście gładzie gipsowe. Nakładamy gotową masę gipsową na ściany i sufity, na zdjęciach możecie zobaczyć jak to robią nasi fachowcy. Do wygładzania stosujemy noże do gipsu o różnych szerokościach w zależności od powierzchni ścian. Gips na suficie nakładamy za pomocą wałka, wymaga to sporo doświadczenia i wyczucia aby większość gipsu nie wylądowała na podłodze, a następnie powierzchnia jest wygładzana właśnie za pomocą specjalnego noża do gipsu.
Po związaniu masy gipsowej przy tak zastosowanej technologii wygładzania prace związane ze szlifowaniem nie będą wymagały dużego nakładu pracy i czasu. W przyszłym tygodniu oczywiście relacja z dalszego postępu prac.
 
Nie zapomnijcie polubić nasz profil na Facebooku i Instagramie aby nic Wam nie umknęło.

Też chcecie mieć tak profesjonalnie i terminowo wykonany remont? Dzwońcie do nas lub piszcie, my go dla Was wykonamy.
Kliknij aby powiększyć zdjęcie

Kontakt

Szukasz firmy remontowej?
Właśnie znalazłeś!!!
Skontaktuj się z nami

wyremontowani.com

Kompleksowe usługi
remontowo-budowlane

Warszawa Białołęka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki

Firma

WYREMONTOWANI.COM
ul. Bastionowa 23/29, Janówek Pierwszy
05-124 Skrzeszew
NIP:5311712633
REGON:520209163

kontakt@wyremontowani.com
+ 48 609 317 700

© 2021, wyremonntowani.com Projekt i wdrożenie: al-tair