Zobacz jak pracujemy - nasz blog firmowy

Remont w Modlinie - następne etapy prac

Remont w Modlinie - następne etapy prac

Pierwszy etap przygotowawczy remontu domku w Modlinie za nami. Działamy dalej - robimy wylewki pod styropian na podłogach, układamy nową instalację hydrauliczną która częściowo będzie też w podłodze. W domku będzie system rekuperacji więc rozprowadzamy kanały i rury pod sufitem i zaczynamy konstrukcję systemu podwieszanego.

Pierwszy etap prac zajął nam mnóstwo czasu ale posuwany się zgodnie z harmonogramem. Wiedzieliśmy, ze prace przygotowawcze będą kryły wiele niespodzianek więc zostały uwzględnione w harmonogramie prac, dzięki temu nie mamy opóźnień. Po oczyszczeniu pomieszczeń z gruzu i starych instalacji przystąpiliśmy do rozprowadzenia instalacji hydraulicznej która częściowo będzie w podłodze. Porządną izolację termiczną zapewni odpowiednia warstwa styropianu. Podłoża mamy przygotowane pod wylewki. Ściany mamy praktycznie wszystkie zaszpachlowane i w 50% mamy położone już płyty gipsowo-kartonowe. Za parę dni przystępujęmy do szpachlowania i w końcowycm etapie oczywiście malowanie.

W całym domku będzie system rekuperacji powietrza więc musimy rozprowadzić kanały i rury przeznaczone do tego rozwiązania. Następnym krokiem jest montaż sufitów podwieszanych, częściowo już to wykonaliśmy. Potem oczywiście położymy płyty gipsowo-kartonowe. Instalacja wody ciepłej i zimnej w całości wymieniona na nową i już ten etap mamy na szczęście za sobą. Powoli z każdym dniem coraz bardziej widać efekty naszej ciężkiej pracy i poszczególne elementy spinają się jak klocki lego.

Za tydzień zobaczycie na pewno bardziej cywilizowane widoki. Ale wiadomo, aby było ładnie i komfortowo najpierw należy wykonać brudne i niewdzięczne prace.


Nie zapomnijcie polubić nasz profil na Facebooku i Instagramie aby nic Wam nie umknęło.

Też chcecie mieć tak profesjonalnie i terminowo wykonany remont? Dzwońcie do nas lub piszcie, my go dla Was wykonamy.
Kliknij aby powiększyć zdjęcie

Kontakt

Szukasz firmy remontowej?
Właśnie znalazłeś!!!
Skontaktuj się z nami

wyremontowani.com

Kompleksowe usługi
remontowo-budowlane

Warszawa Białołęka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki

Firma

WYREMONTOWANI.COM
ul. Bastionowa 23/29, Janówek Pierwszy
05-124 Skrzeszew
NIP:5311712633
REGON:520209163

kontakt@wyremontowani.com
+ 48 609 317 700

© 2021, wyremonntowani.com Projekt i wdrożenie: al-tair