Zobacz jak pracujemy - nasz blog firmowy

Ruskowy Bród - wykańczamy łazienki

Ruskowy Bród - wykańczamy łazienki

Niedawno pokazywaliśmy Wam postępy prac z remontu domu w Warszawie przy ulicy Ruskowy Bród. Dziś mamy dla Was następną porcję zdjęć z tej lokalizacji. Zajęliśmy się wykończeniem dwóch łazienek: jedna z wanną a druga z otwartą kabiną prysznicową. Różnią się diametralnie wykończeniem ścian. W jednej płytki w tonacji biało-zielonej, a w drugiej w popularnym połączeniu białego z czarnym.

W łazience z wanną ściana nad nią została wykończona płytkami w kolorze zielonego marmuru, tak samo została wykonana obudowa wanny i spłuczki. Duże płytki z wyraźnym wzorem kamienia świetnie się komponuje z białymi płytkami ściennymi.

Na zdjęciach macie szczegół w postaci ruchomej płytki pod wanną jako rewizja do ewentualnego czyszczenia odpływu. Bez tego niestety trzeba by było po prostu skuć płytki, co raczej nie spodobałoby się klientowi.
Tu pozostało nam tylko zamontowanie armatury łazienkowej oraz muszli toaletowej.
W drugiej większej łazience jest bardzo duża i wygodna kabina prysznicowa, ale ze względu na jej otwartość raczej trzeba nazwać to częścią prysznicową. W związku z takim rozwiązaniem nie ma innej opcji jak zastosować odpływ liniowy na ziemi, co też oczywiście zrobiliśmy i zamontowaliśmy. W tym pomieszczeniu dla odmiany klient chciał płytki w dwóch spokojnych kolorach czyli czarnym i białym. Takie rozwiązanie jest ponadczasowe i nigdy się nie znudzi. Takie połączenie kolorów płytek ściennych i podłogowych sprawia, że dodatkowo pomieszczenie nabiera elegancji. Armatura w ciemno matowym kolorze dodatkowo nadaje łazience charakteru. Tutaj zostało nam jeszcze położenie fugi na czarnej obudowie spłuczki toaletowej oraz zamontowanie gniazdek elektrycznych.

Kliknij aby powiększyć zdjęcie
Kliknij aby powiększyć zdjęcie

Nie zapomnijcie polubić nasz profil na Facebooku i Instagramie aby nic Wam nie umknęło.

Też chcecie mieć tak profesjonalnie i terminowo wykonany remont?
Dzwońcie do nas lub piszcie, my go dla Was wykonamy.

Kontakt

Szukasz firmy remontowej?
Właśnie znalazłeś!!!
Skontaktuj się z nami

wyremontowani.com

Kompleksowe usługi
remontowo-budowlane

Warszawa Białołęka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki

Firma

WYREMONTOWANI.COM
ul. Bastionowa 23/29, Janówek Pierwszy
05-124 Skrzeszew
NIP:5311712633
REGON:520209163

kontakt@wyremontowani.com
+ 48 609 317 700

© 2021, wyremonntowani.com Projekt i wdrożenie: al-tair