Schody na górę

Schody na górę

Ludzie mają bardzo różne upodobania i kolorystyczne i ubraniowe, i mieszkaniowe, i muzyczne. Jakiej muzyki słuchacie? Znacie może Led Zeppelin i jedną z ich piosenek „Stairway to Heaven”? Nie?

To posłuchajcie przy okazji. Dlaczego o tym właśnie dzisiaj wspominamy? No cóż, potęga skojarzeń. Dom, w którym prowadzimy prace wykończeniowe jest piętrowy, a zatem posiada schody. Ściany w pomieszczeniach na górze są w różnych odcieniach niebieskiego i tak jakoś nam te schody z piosenką Led Zeppelin się skojarzyły.

Na zdjęciach możecie zobaczyć w jaki sposób zwykłe, betonowe schody zyskują na atrakcyjności. Obudowaliśmy je fajnymi drewnianymi elementami w ciepłych kolorach i od razu zrobiło się przytulniej. Znacznie przyjemniej chodzi się boso po takich schodach, czy siedzi na nich w trakcie rozmowy, kiedy w drodze do pokoju na górze zaskoczy nas telefon od przyjaciela. Zachęcamy też abyście rzucili okiem na ściany, zróbcie to, a na pewno docenicie też atrakcyjność kolorów – pomalowanie ściany na ciemny kolor, tak, żeby nie było widać nierówności i smug to jest zadanie dla profesjonalistów, czyli dla nas.

Potrzebujecie wsparcia? Chcecie wreszcie zrobić wyczekany remont albo kupiliście dom i chcecie się do niego jak najprędzej wprowadzić? Dzwońcie albo piszcie. Natknęliśmy się w swojej pracy już na wiele wyzwań, wszystkim podołaliśmy i żeby już pozostać w muzycznym klimacie zacytujemy słowa piosenki Mrozu : „Bo jak nie my to kto / Bo jak nie my to nikt tego lepiej nie zrobi tu”.

Obejrzyj galerię zdjęć
(kliknij aby powiększyć)