Zobacz jak pracujemy - nasz blog firmowy

Sposób na łazienkę

Sposób na łazienkę

Wiadomo przecież, że wykończenie i urządzenie łazienki pochłania zwykle sporą ilość środków finansowych. Kafelki, żywica, naturalny kamień, drewno, farba czy wodoodporne tapety? Wszystko zależy od tego jakim budżetem dysponujecie i w jakim stylu chcecie urządzić swoją łazienkę.

W Polsce ciągle wszechobecne są kafelki łazienkowe, ich nieprzerwane panowanie jest spowodowane oczywiście ich praktycznością i łatwością utrzymania, chociaż ze względu na obecność fug, jest to łatwość dość pozorna. Jaka jest zatem alternatywa do łazienkowych kafelków? Na rynku funkcjonuje bardzo dużo farb przeznaczonych do takich właśnie pomieszczeń jak łazienki – odpornych na wilgoć i na ścieranie, więc możemy zdecydować się na kafelki w takich miejscach jak kabina prysznicowa, obudowa wanny, czy podłoga, resztę można z powodzeniem pomalować. Jakie są zalety malowania?

Cóż, jeśli za trzy lata znudzi wam się kolor łazienki, nie będziecie musieli demolować całego pomieszczenia wystarczy, że pomalujecie ściany na inny kolor, z tego też powodu warto wybrać płytki o uniwersalnym kolorze i wzorach. W wersjach ekonomicznych wykończenia łazienek sprawdzają się jeszcze tapety. Trendem wnętrzarskim ostatnich lat jest urządzanie łazienek w stylu przytulnych saloników kąpielowych i to bez względu na ich wielkość. Tu świetnie sprawdzą się tapety specjalnego przeznaczenia, które pozwolą nam dowolnie zaaranżować naszą łazienkę i mają taką samą zaletę jak farby, ich wymiana nie wiąże się ani z ogromnymi kosztami, ani z ogromnym bałaganem.

Jeśli jesteście pewni, że łazienkę chcecie właśnie taką, a nie inną i że przez lata nic w niej nie będziecie zmieniać, to polecamy żywice. Potencjał żywicy (m.in. akrylowej, epoksydowej)rzeczywiście jest ogromny i konkurencyjny w stosunku do tradycyjnych wykończeni. To przezroczyste i ciepłe w dotyku tworzywo można wylać na posadzce (także nad ogrzewaniem podłogowym) oraz na ścianach, a potem efektownie podświetlić.

Poniżej kilka inspirujących propozycji

Kontakt

Szukasz firmy remontowej?
Właśnie znalazłeś!!!
Skontaktuj się z nami

wyremontowani.com

Kompleksowe usługi
remontowo-budowlane

Warszawa Białołęka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki

Firma

Wyremontowani.com Michał Hartlep
ul. Bastionowa 23/29, Janówek Pierwszy
05-124 Skrzeszew
NIP:531-162-04-05

© 2021, wyremonntowani.com
Projekt i wdrożenie: al-tair