Zobacz jak pracujemy - nasz blog firmowy

Tajemnica udanych aranżacji wnętrz - przemyślana kompozycja

Tajemnica udanych aranżacji wnętrz - przemyślana kompozycja

Tajemnicą udanych aranżacji wnętrz, w których wszyscy czują się dobrze, jest przemyślana kompozycja. Ostatnio pisaliśmy o tym, że w nowoczesnych łazienkach zamiast płytek wykorzystuje się tapety. We własnym domu aby uniknąć monotonii, warto odejść od gładkich powierzchni i bezpiecznych zestawień i wprowadzić coś, co nada naszym wnętrzom odrobinę szaleństwa, nie trzeba jednak mieć od razu ścian w granacie, czerwieni i odblaskowym żółtym –chyba, że ktoś lubi.

Planując całość można wykorzystać elementy w tym samym kolorze, ale z różną fakturą lub wzorem. Po latach niełaski wracają tapety, nie tylko jako wykończenie łazienek. W naszej ostatniej realizacji do pomalowanego na szaro salonu wprowadziliśmy element o bardzo ciekawym princie. Jedna ze ścian została pokryta tapetą, w kolorze podobnym do koloru ścian, ale całą robotę robią wytłoczone na niej wielościany.

Jak widać można ożywić wnętrze nie tylko stosują rożne kolory, ale także materiały z różnymi strukturami i wzorami zwłaszcza tymi z efektem 3D. Polecamy wam poeksperymentować i spróbować tego typu działań we wnętrzach na przykład jednolicie białych. A gdybyście tak jedną ze ścian wykończyli tapetą też białą, ale w szerokie na przemian matowe i błyszczące pasy.

Czasem wystarczy mały dodatek, aby przewidywalne dotychczas pomieszczenie zaczęło wywierać duże wrażenie na gościach, a nam poprawiać nastrój.

Obejrzyj galerię zdjęć
(kliknij aby powiększyć)

Kontakt

Szukasz firmy remontowej?
Właśnie znalazłeś!!!
Skontaktuj się z nami

wyremontowani.com

Kompleksowe usługi
remontowo-budowlane

Warszawa Białołęka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki

Firma

Wyremontowani.com Michał Hartlep
ul. Bastionowa 23/29, Janówek Pierwszy
05-124 Skrzeszew
NIP:531-162-04-05

© 2021, wyremonntowani.com
Projekt i wdrożenie: al-tair