Wiemy też jak ekscytujące jest kończenie

Wiemy też jak ekscytujące jest kończenie

Kupiliście dom, spędziliście długie godziny na dyskusjach jak go wykończyć, znaleźliście świetną ekipę remontową czyli nas - wyremontowani.pl i zaczęliście czekać na realizację waszych marzeń. Wszyscy wiemy jak to jest nie móc się doczekać, aż zamieszkamy u siebie.

Wiemy też jak ekscytujące jest kończenie poszczególnych etapów. Super się słucha tych wszystkich ochów i achów, które wydają się siebie właściciele domu, kiedy przychodzą sprawdzić jak nam idzie. Jak super wyszło! O rany, nie spodziewaliśmy się, że to aż tak pięknie będzie wyglądało! Ten sufit do był bardzo dobry pomysł, dziękujemy za podpowiedź! Dobrze, że zdecydowaliśmy się na takie oświetlenie! Kolor na ścianach wygląda rewelacyjnie! Naprawdę miło się tego słucha. A i nam efekt naszej pracy się podoba.

Pracujemy przy wykończeniu tego segmentu w Nowym Dworze Mazowieckim już jakiś czas, teraz jesteśmy na finiszu – szczerze mówiąc na początku, kiedy weszliśmy do domu, w którym jeszcze nic nie było, sami nie spodziewaliśmy się, że to wyjdzie aż tak. Każda nowa realizacja jest ekscytująca. Fascynuje nas proces metamorfozy z pustego, betonowo – ceglanego pudełka w dom, przytulny, funkcjonalny, piękny i to, że to my jesteśmy tej metamorfozy twórcami – to naprawdę bardzo satysfakcjonująca praca.

Obejrzyj galerię zdjęć
(kliknij aby powiększyć)