Zobacz jak pracujemy - nasz blog firmowy

Wykańczamy mały drewniany domek

Wykańczamy mały drewniany domek

Wykańczamy mały drewniany domek

Dzisiaj mamy dla Was małą odmianę od remontów mieszkań, łazienek i domów - wykańczamy mały drewniany domek wypoczynkowy w miejscowości Łacha. Dla nas też jest to pewna odmiana gdyż tu pracujemy więcej z drewnem i warunki pracy nie ukrywamy są bardzo komfortowe - cisza i spokój lasu może rozleniwić, ale nie dajemy się i pracujemy szybko i precyzyjnie.

Dostaliśmy zlecenie na wykończenie domku wypoczynkowego na sporej zadrzewionej działce. Czego klient od nas oczekuje? Wykończenia ścian płytami gipsowo-kartonowymi, pomalowanie, rozprowadzenie całej instalacji elektrycznej i podłączeń w ścianach.

Poddasze jest użytkowe więc też musi być ładnie wykończone. W pierwszej kolejności idą płyty OSB a na nie kładziemy listwy drewniane. Świetnie wyszło pomalowanie konstrukcji dachu na czarno - ładny efekt kontrastu. Ciekawie wyszła też łazienka. W kabinie prysznicowej panele z drewna odpornego na wilgoć i identyczne rozwiązanie na ścianie na której jest spłuczka. Do tego dla podkreślenia kontrastu wykończenia w kolorze czarnym. Trochę pracy jeszcze mamy do wykonania, z drewnem trzeba obchodzić się ostrożnie.
Drewno niestety nie wybacza błędów i każde uszkodzenie lub niedoróbka będzie od razu widoczna i oczywiście będzie przyciągać nasz wzrok. Przy instalacji elektrycznej też nie można sobie pozwolić ba błędy, wysoka temperatura i drewno to nie jest dobry pomysł, dlatego też cała instalacja musi być odpowiednio zabezpieczona. Wszystkie przewody przeprowadziliśmy w peszlach czyli popularnych rurkach z PVC. Ochronią instalację przed przypadkowym dostępem wilgoci.

Dalszy etap prac wykończeniowych już niedługo, będziemy chcieli oczywiście pochwalić się końcowym efektem naszej pracy.

Nie zapomnijcie polubić nasz profil na Facebooku i Instagramie aby nic Wam nie umknęło.

Też chcecie mieć tak profesjonalnie i terminowo wykonany remont?
Dzwońcie do nas lub piszcie, my go dla Was wykonamy.

Kontakt

Szukasz firmy remontowej?
Właśnie znalazłeś!!!
Skontaktuj się z nami

wyremontowani.com

Kompleksowe usługi
remontowo-budowlane

Warszawa Białołęka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki

Firma

WYREMONTOWANI.COM
ul. Bastionowa 23/29, Janówek Pierwszy
05-124 Skrzeszew
NIP:5311712633
REGON:520209163

kontakt@wyremontowani.com
+ 48 609 317 700

© 2021, wyremonntowani.com Projekt i wdrożenie: al-tair