Wyremontowani mini serial odcinek 1

Wyremontowani mini serial odcinek 1

Widzieliście „ Gambit królowej” albo „ The Spy”? To polecane przez wielu mini seriale na Netflix. Mini serial to rodzaj serialu telewizyjnego o niewielkiej liczbie odcinków. Obejmuje zwykle konkretną fabułę, z wyraźnie zaplanowanym początkiem, przebiegiem i końcem, której nie dałoby się opowiedzieć w ciągu dwugodzinnego filmu fabularnego.

Dzisiaj startujemy z takim właśnie mini serialem. Oto jego początek – jest sobie dom ( w stanie surowym, zamkniętym), są też ci, którzy chcą w tym domu jak najszybciej zamieszkać (nasi klienci), no i jesteśmy my – Wyremontowani.pl – główni bohaterowie. Pierwszy odcinek naszej opowieści dzieje się – jak widać na zdjęciach – na poddaszu. Dach bez ocieplenia i odpowiedniego wykończenia na nic się wam nie przyda, a więc ocieplenie - jak widać - zrobione, a te industrialne  elementy to nie obudowa statku kosmicznego tylko stelaże do mocowania płyt GK. Zadbaliśmy także o profesjonalne rozprowadzenie instalacji elektrycznej i wodno – kanalizacyjnej.

Zgadniecie co będzie w tym pomieszczeniu? Nie bójcie się, nie zostawimy was w niepewności – nasz mini serial będzie miał ciąg dalszy. Zachęcamy do śledzenia naszego FB i zapraszamy na naszą stronę internetową.

Obejrzyj galerię zdjęć
(kliknij aby powiększyć)