Wyremontowani mini serial odcinek 2.

Wyremontowani mini serial odcinek 2.

Dzisiaj przychodzimy do was z drugim odcinkiem naszego mini serialu. Na dzień dobry mamy do was pytanie – jaki nadać mu tytuł? Bo u nas to różnie bywa, albo nam brakuje pomysłów albo mamy ich nadmiar i nie możemy w tej kwestii dojść do porozumienia, potrzebne nam wsparcie.

Akcja – jak widać na zdjęciach – przeniosła się ze poddasza do innych pomieszczeń. Przygotowujemy centrum dowodzenia wszechświatem. Ma być przestrzennie i funkcjonalnie, a więc żadnych szafek RTV. Ci wyznający kult telewizora, będą mieli swoje wyjątkowe miejsce z TV zamontowanym w specjalnie do tego celu zaprojektowanej i wykonanej wnęce. Będą się mogli oddawać oglądaniu i zawalczyć o teren dla telemaniaków, nie dadzą się przenieść w inne miejsce – mają koronny argument – nie da się! To jest miejscówka tylko dla nich.

Poza tym, jak zapewne zauważyliście w planach są podwieszane sufity, wszystkie stelaże już zamontowaliśmy. Pst! Przyznamy wam się do czegoś po cichu – tylko nie rozpowiadajcie po okolicy : jak tak patrzymy na tę telewizorową wnękę, to aż mamy ochotę już zamontować tam jakiś 8K albo OLED i coś fajnego obejrzeć, może jakiś meczyk na przykład. Ciąg dalszy nastąpi.

Obejrzyj galerię zdjęć
(kliknij aby powiększyć)