Zobacz jak pracujemy - nasz blog firmowy

Zalety marmuru w łazience

Zalety marmuru w łazience

Marmur to kamień szlachetny o dekoracyjnym zastosowaniu, występuje w różnych kolorach, może być biały, szary, beżowy, czarny a nawet różowy, zależy, z którego regionu świata pochodzi. Jest bardzo efektowny i świetnie nadaje się nie tylko na blaty czy parapety, ale także do wykańczania całych pomieszczeń, na przykład łazienek.

Cechuje się dość dużą twardością – przeciętnie jest to 6-7 stopni w 10-stopniowej skali Mohsa. Jednymi z największych atutów marmuru są jego wyjątkowa wzorzystość i dobre przewodzenie ciepła. Ten pierwszy powoduje, że ani wasze ściany ani podłoga nie będą nudne, a ten drugi da wam przyjemny komfort przy zastosowaniu ogrzewania podłogowego, ponieważ rozgrzewa się równomiernie na całej powierzchni.

Marmurowa łazienka? To łazienka marzeń. Musicie tylko pamiętać, że marmur negatywnie reaguje na działanie kwasów, nawet sok z cytryny czy ocet mogą zostawić na nim nieestetyczne przebarwienia, więc do pielęgnacji i zabezpieczania trzeba stosować dedykowane do marmuru środki. Chcecie wiedzieć jak wygląda taka marmurowa łazienka? Obejrzyjcie zdjęcia z naszej ostatniej realizacji w Konstancinie.

Kontakt

Szukasz firmy remontowej?
Właśnie znalazłeś!!!
Skontaktuj się z nami

wyremontowani.com

Kompleksowe usługi
remontowo-budowlane

Warszawa Białołęka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki

Firma

Wyremontowani.com Michał Hartlep
ul. Bastionowa 23/29, Janówek Pierwszy
05-124 Skrzeszew
NIP:531-162-04-05

© 2021, wyremonntowani.com
Projekt i wdrożenie: al-tair